Respublika Olimpiya Velosiped Məktəbinin Trek üzrə Açıq Birinciliyi keçirilib

OXUNUB: 54 İDMAN
Bu gün Respublika Olimpiya Velosiped Məktəbinin Açıq Birinciliyi keçirilmişdir. Yarışa 70 nəfər idmançı qatılıb. Qalib idmançılar diplom və medallara qiymətləndirilmişdir.

2007-2010-cu illər arasında fərdi qızların yarışında:
I yer-Abbaszadə Aybəniz (ROEQİUGVM)
II yer-Dadaşova Leyla (ROEQİUGVM)
III yer-Əfqanzadə Məryəm (ROEQİUGVM)

2005-2006-cı illər arasında yeniyetmə qızların fərdi yarışında:
I yer-Əfqanzadə Fatimə(ROEQİUGVM)
II yer- Əbdurrəhmanova İradə (7№İOEUGİM)
III yer-Tağızadə Ayişə (ROEQİUGVM)

2003-2004-cü illər arasında yeniyetmə qızların fərdi yarışında:
I yer-Sidorenko Viktoriya (ROEQİUGVM)
IIyer- Əbdurrəhmanova Lalə (7№İOEUGİM)
III yer-İsgəndərova Məleykə (ROEQİUGVM)

2007-2010-cu illər arasında fərdi oğlanların yarışında:
I yer-Dadaşov Murad (ROEQİUGVM)
II yer-Rzayev Ravi (ROEQİUGVM)
III yer-Trendilyov Maksim (7№İOEUGİM)

2005-2006-cı illər arasında yeniyetmələrin  fərdi yarışında:
 I yer-Musazadə Əlihüseyn (ROEQİUGVM)
II yer-Kazımov Vüsal (ROEQİUGVM)
III yer-Nərimanov Hüseyn (ROEQİUGVM)

2003-2004-cü illər arasında yeniyetmələrin  fərdi yarışında:
I yer-Nuriyev Nofəl (Neftçi İK)
IIyer- Sıtov Nikita (ROEQİUGVM)
III yer-Mirzəxanov Kamran (ROEQİUGVM)

2005-2006-cı illər arasında yeniyetmə qızların qrup ötüşməsində:
I yer-Əfqanzadə Fatimə(ROEQİUGVM)
II yer- Əbdurrəhmanova İradə (7№İOEUGİM)
III yer-Sidorenko Diana (ROEQİUGVM)

2003-2004-cü illər arasında yeniyetmə qızların qrup ötüşməsində:
I yer-Sidorenko Viktoriya (ROEQİUGVM)
IIyer- Əbdurrəhmanova Lalə (7№İOEUGİM)
III yer-İsgəndərova Məleykə (ROEQİUGVM)

2005-2006-cı illər arasında yeniyetmələrin  qrup ötüşməsində:
 I yer-Nərimanov Hüseyn (ROEQİUGVM)
II yer-Kazımov Vüsal (ROEQİUGVM)
III yer-Musazadə Əlihüseyn (ROEQİUGVM)

2003-2004-cü illər arasında yeniyetmələrin  qrup ötüşməsində:
I yer-Sıtov Nikita (ROEQİUGVM)
IIyer- Nuriyev Nofəl (Neftçi İK)
III yer-Mirzəxanov Kamran (ROEQİUGVM)
 
 

 

 
 
 
 
 
 

RƏYLƏR